Zbuku po Hot16 prezydenta: „To może niech teraz Andrzej sztywniutko ułaskawi Bonusa”?


2020.05.13

opublikował:

Zbuku po Hot16 prezydenta: „To może niech teraz Andrzej sztywniutko ułaskawi Bonusa”?

foto: mat. pras.

Zeus, który nominował Andrzeja Dudę do nagrania Hot16, przyznał później, że jest rozczarowany faktem, iż prezydent wykorzystał zaproszenie w celach PR-owych.

Z jednej strony mógłbym powiedzieć, że żałuję tej nominacji, ponieważ została ona w ten sposób wykorzystana a z drugiej strony nie żałuję słów jakie wypowiedziałem w moim nagraniu i cieszę się, że dzięki temu dotrą do większej liczby osób i może kilku z nich dadzą do myśleniamówił łodzianin.

Zwrotkę prezydenta, a taże uczestniczącego w Hot 16 Challenge 2 Janusza Korwin-Mikkego krytycznie ocenili m.in. Peja, Paluch i Słoń. Teraz do tego grona dołącza Zbuku, który uważa, że udział polityka w charytatywnym challenge’u, którego celem jest zbiórka pieniędzy na szpitale, jest „nieśmieszny i żałosny”. Raper podejrzewa, że głównym celem nagrywki była chęć „wkupienia się w środowisko” i sugeruje Andrzejowi Dudzie, że jeśli chce zaimponować branży rapowej, powinien ułaskawić Bonusa RPK.

To może niech teraz Andrzej sztywniutko ułaskawi Bonusa, jak już tak bardzo chce się wkupić w środowisko?! Bo akcja ze zbiórką na szpitale przez ludzi, którzy mają na nie realny wpływ, jest nieśmieszna i żałosna. Pozdrawiam! Obywatel – skomentował w stories na Instagramie Zbuku.

Polecane


Share This