Zui zaostrza apetyt na debiutancką płytę. Singiel „Whisky” otwiera nowy rozdział w jej karierze


2021.02.05

opublikował:

Zui zaostrza apetyt na debiutancką płytę. Singiel „Whisky” otwiera nowy rozdział w jej karierze

Zaledwie wczoraj Zui poinformowała o znalezieniu nowej wytwórni, a już dziś w sieci pojawił się nowy singiel zapowiadający jej debiutancki album. ZUI to fenomen na polskiej scenie rap. Nie brała udziału w żadnym talent show i nie wylansowały jej stacje radiowe. Nikt nie pisze dla niej tekstów i nikt nie komponuje dla niej muzyki – artystka wszystko to robi samodzielnie. Właśnie ukazał się nowy singiel artystki zatytułowany „Whisky”, zapowiadający debiutancki album. Płyta planowana jest pod koniec 2021 roku.

SPRAWDŹ TAKŻE: Zui: Nosząc maseczkę, trzymając dystans, okazujemy szacunek całemu społeczeństwu

Mając 13 lat, ZUI zaczęła komponować i pisać teksty. Już w wieku 16 lat rozpoczęła współpracę z uznanymi polskimi raperami. Wszystko zaczęło się od udziału w kawałku Bedoesa, „NaNaNa REMIX” w 2015. Utwór zdobył popularność i tak zaczęła się muzyczna przygoda ZUI. Rok później wystąpiła na wydanym przez SBM Label albumie Solara, „#nowanormalność”, który zyskał status złotej płyty. Promowały go dwa single z udziałem ZUI, „Byliśmy pyłem gwiazd” i „Milion szeptów”, które także cieszyły się wielką popularnością. Następnie przyszedł czas na trzy autorskie single ZUI, „Zuigram” i „Wyluzui” z 2017 oraz „Ring” z 2019. Po dwóch latach przerwy ZUI powraca z solową płytą.

Zui w czwartek poinformowała o tym, że znalazła nową wytwórnię. Wokalistka przyznała, że musiała uporządkować wszystkie formalne sprawy związane z jej płytą. Zui przyznała, że nareszcie ma team, dzięki któremu będzie mogła wejść na rynek jako niezależna artystka. Co ciekawe, ujawniła również, że w ciągu następnych dwunastu miesięcy wyjdzie 12 singli.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This