Słoń zapowiedział nową epkę


2022.11.05

opublikował:

Słoń zapowiedział nową epkę

fot. mat. pras.

7 listopada ukaże się tytułowy singiel z nadchodzącej epki Słonia „Zero absolutne”. Również wtedy rusza kampania crowdfundingowa na kontynuację gry „M.E.A.T.” oraz preorder wspomnianego wcześniej wydawnictwa.

Po dwóch latach od ostatniej solowej płyty Słonia, przyszedł wyczekiwany przez jego fanów moment zapowiedzi kolejnego krążka. „Zero absolutne” to najnowsza epka, która ukaże się przy okazji premiery kontynuacji gry „M.E.A.T.”.

Na początku 2020 roku Słoń zelektryzował wszystkich informacją, że rozpoczyna swoją działalność w gamedevie. Jeszcze wiosną tamtego roku, wraz z założonym przez siebie niezależnym studiem Trippin Bears, ustanowił rekord w kategorii zbiórek crowdfundingowych z branży gamingu. To za jej sprawą wydał swoją pierwszą komputerową grę „M.E.A.T. RPG”.

Teraz przyszedł czas na jej kontynuację. Druga część będzie się jednak znacznie różnić od poprzedniej – „M.E.A.T. II Absolute Zero” będzie bowiem z krwi i kości shooterem. Poza emocjonującą rozgrywką, dla graczy – a zwłaszcza fanów Słonia – przygotowano autorską ścieżkę dźwiękową i dubbing w wykonaniu zarówno polskiego horrorcore’owca, jak i jego holenderskich przyjaciół z grupy Dope D.O.D.

W ramach kampanii gry „M.E.A.T. II Absolute Zero” w sprzedaży pojawi się także wspomniana epka.

Tagi


Polecane

Share This