Dezerter i L.Stadt na Seven Festival


2011.04.06

opublikował:

Dezerter i L.Stadt na Seven Festival

Grupy dołączą do takich nazw jak  Moonspell, Samael,  Pro-Pain, Touchstone, Kult, Strachy na Lachy, czy Tryp.

Historia Dezertera sięga początków lat 80-tych, a grupa jest jednym z najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie mają dwanaście albumów studyjnych i setki koncertów, które inspirują kolejne pokolenia. Ich dyskografię zamyka wydany w zeszłym roku krążek „Prawo do bycia idiotą”.

Łódzki L.Stadt to jeden z niewielu polskich zespołów, które mogą poszczycić się koncertami na dużych muzycznych festiwalach na całym świecie. Oryginalny rockowy styl zarejestrowany dotychczas na dwóch płytach dowodzi, że jest to jedna z najciekawszych młodych grup w Polsce.


Już dziś w nowym odcinku festiwalowej audycji wywiad z organizatorem Seven Festival, Aleksandrem Iwaniukiem, który zdradził szczegóły tegorocznej edycji i opowiedział o planowanych nowościach. Rozmowy można posłuchać pod tym adresem.

Podobnie jak w zeszłym roku, gościem specjalnym festiwalu będzie międzynarodowa organizacja Amnesty International. Jej działacze poprowadzą warsztaty oraz zaproszą do udziału w akcjach walki o prawa człowieka.

Seven Festival  Music & More 2011 odbędzie się w Węgorzewie w dniach 7-10 lipca.

Po szczegóły i pełną listę zapowiedzianych dotychczas wykonawców zapraszamy na oficjalną stronę – www.sevenfestival.pl. Na portalu można również znaleźć informacje dotyczące Dnia Taniego Karnetu, podczas którego można nie tylko nabyć bilety w niższych cenach, ale również wygrać nagrody. W tym miesiącu będą to bony na zakupy w sieci salonów Empik.


Patronat nad festiwalem objął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego pan Bogdan Zdrojewski  oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego pan Jacek Protas.Patronami medialnymi są Onet.pl, Polskie Radio Trójka, Teraz Rock, Empik, Polskie Radio Czwórka, Eurogospodarka oraz Rebel TV. Organizatorem Festiwalu jest TP 1 MBA oraz Gmina Węgorzewo.

Polecane

Share This