Loading the player ...

CGM.pl, 12.04.2010 / foto: materiały prasowe

Osadź wideo (duże): Osadź wideo (małe):

TAGI: o.s.t.r., Pyskaty, Eldo, Łona, małolat, Termanology, ero, tomik

PYSKATY "Bez Granic" - making of

Na planie zobaczycie też Fokusa, Małolata, Łonę, Fu, Mesa, Tomiko, O.S.T.R, Ero, Eldo oraz nadzieję amerykańskiego rapu - Termanology

Wyobraź sobie, że możesz nagrać kawałek ze swoim ulubionym raperem bez względu na barierę językową, granice i odległość.

Wyobraź sobie, że dokładasz do tego pierwszy garnitur naszej rodzimej sceny bez względu na pochodzenie, styl czy osobowość.

Teoretycznie dzieli was wszystko. Łączy miłość do hip-hopu.

Wyobraź sobie, że świat stoi przed Tobą otworem. Wyobraź sobie, że możesz wszystko. Bez granic.

A teraz otwórz oczy i przekonaj się, że czasami plany i marzenia się spełniają...

Aptaun Records i Smoke Story Group mają wielką przyjemność zaprosić wszystkich do obejrzenia krótkiego filmu z serii "making of..." z planu najnowszego klipu Pyskatego do utworu pt. "Bez Granic", w którym obok Pyska usłyszycie również: Fokusa, Małolata, Łonę, Fu, Mesa, Tomiko, O.S.T.R, Ero, Eldo oraz nadzieję amerykańskiego rapu - Termanology!

Utwór "Bez Granic", wyprodukowany i oskreczowany przez The Returners jest klasycznym posse cut'em, który został zrealizowany z niezwykłym rozmachem.

Za realizację klipu odpowiada ekipa Toczy Videos, która jest również autorem poprzedniego klipu Pyskatego nakręconego do utworu "Co Ze Mną?".

Teledysk powstał przy nieocenionej pomocy producenta markowych ubrań hip-hopowych Smoke Story Group.

Przypominamy jednocześnie, że za pośrednictwem strony www.pyskwpysk.pl można zamówić już edycję specjalną płyty "Pysk W Pysk" (CD DVD), która ujrzy światło dzienne 23.04.2010r..

Dowiedz się więcej o tej produkcji, zamów ją i zakup www.pyskwpysk.pl/kupcd.html